Zabezpečovacie systémy

Detektory

 • JA-110P Zbernicový PIR detektor pohybu

  JA-110P Zbernicový PIR detektor pohybu

  JA-110P je zbernicový PIR detektor pohybu určený na ochranu interiérov prostredníctvom infrapasívnej detekcie pohybu v miestnosti. Charakteristiky detekcie možno optimalizovať pomocou výmenných šošoviek

 • JA-120PB Zbernicový PIR detektor pohybu a rozbitia skla

  JA-120PB Zbernicový PIR detektor pohybu a rozbitia skla

  Detektor JA-120PB slúži k priestorovej detekcii pohybu osôb v interiéri budov a k detekcii rozbitia sklenených plôch tvoriacich plášť budov. Obsahuje dva nezávislé detektory

 • JA-120PC Zbernicový PIR detektor pohybu s kamerou

  JA-120PC Zbernicový PIR detektor pohybu s kamerou

  JA-120PC je pohybový PIR detektor so zabudovaným kamerovým modulom. Umožňuje detegovať pohyb v chránenom priestore vrátane vizuálneho potvrdenia poplachu. Kamera detektora je vybavená bleskom pre kvalitné fotenie v noci.

 • JA-150P Bezdrôtový PIR detektor pohybu

  JA-150P Bezdrôtový PIR detektor pohybu

  JA-150P je bezdrôtový PIR detektor pohybu určený na ochranu interiérov prostredníctvom infrapasívnej detekcie pohybu osôb v priestore.Charakteristiky detekcie možno optimalizovať pomocou výmenných šošoviek.

 • JA-180PB Bezdrôtový detektor pohybu osôb a rozbitia skla

  JA-180PB Bezdrôtový detektor pohybu osôb a rozbitia skla

  Detektor JA-180PB je kombináciou PIR detektora pohybu JA-180P s detektorom rozbitia skla v jednom zariadení. Každý detektor komunikuje s ústredňou ako samostatné zariadenie.

 • JA-160PC Bezdrôtový PIR detektor pohybu s kamerou

  JA-160PC Bezdrôtový PIR detektor pohybu s kamerou

  JA-160PC je pohybový PIR detektor so zabudovaným kamerovým modulom. Umožňuje detegovať pohyb v chránenom priestore vrátane vizuálneho potvrdenia poplachu. Kamera detektora je vybavená bleskom pre kvalitné fotenie v noci.

 • JA-185P Bezdrôtový PIR detektor pohybu osôb

  JA-185P Bezdrôtový PIR detektor pohybu osôb

  JA-185P je malý bezdrôtový 360° PIR detektor vhodný na ochranu menších miestností alebo interiéru vozidla. Je určený na inštaláciu na stenu alebo strop.

 • JA-111M Zbernicový magnetický detektor otvorenia

  JA-111M Zbernicový magnetický detektor otvorenia

  Deteguje otvorenie dverí alebo okien. S ústredňou komunikuje po zbernici. Kryt je chránený sabotážnym kontaktom. K aktivácii detektora dochádza po oddialení permanentného magnetu od senzora.

 • JA-111MB Zbernicový magnetický detektor otvorenia

  JA-111MB Zbernicový magnetický detektor otvorenia

  Deteguje otvorenie dverí alebo okien. S ústredňou komunikuje po zbernici. Kryt je chránený sabotážnym kontaktom. K aktivácii detektora dochádza po oddialení permanentného magnetu od senzora.

 • JA-151M Bezdrôtový magnetický detektor mini

  JA-151M Bezdrôtový magnetický detektor mini

  Detektor JA-151M je určený na detekciu otvorenia dverí alebo okien. Má jedinečný malý rozmer. Je vhodný pre obytné a komerčné priestory.

 • JA-151MB Bezdrôtový magnetický detektor mini

  JA-151MB Bezdrôtový magnetický detektor mini

  Detektor JA-151M je určený na detekciu otvorenia dverí alebo okien. Má jedinečný malý rozmer. Je vhodný pre obytné a komerčné priestory.

 • JA-110B Zbernicový akustický detektor rozbitia skla

  JA-110B Zbernicový akustický detektor rozbitia skla

  Zbernicový detektor rozbitia skla JA-110B rozpoznáva rozbíjanie sklenených výplní dverí a okien. Detekcia je založená na duálnej technológii (detekcia zmeny tlaku vzduchu sprevádzaná charakteristickým zvukom rozbíjania skla).

 • JA-180B Bezdrôtový detektor rozbitia skla

  JA-180B Bezdrôtový detektor rozbitia skla

  Detektor rozbitia skla slúži na vyhodnotenie poplachu rozbitím sklenenej výplne dverí, okien, výkladov apod. Vyniká vysokou odolnosťou voči falošným poplachom, ktoré môžu spôsobiť zvuky podobné triešteniu skla

 • JA-111SH Zbernicový detektor otrasu alebo náklonu

  JA-111SH Zbernicový detektor otrasu alebo náklonu

  Zbernicový detektor JA-111SH má dva režimy činnosti. Režim detekcie otrasu dverí, okien, ľahkých priečok a pod. môže indikovať pokus o ich prekonanie hrubou silou a režim detekcie náklonu môže indikovať manipuláciu s cenným predmetom, trezorom ...

 • JA-182SH Bezdrôtový detektor otrasov alebo náklonu

  JA-182SH Bezdrôtový detektor otrasov alebo náklonu

  Detektor má dva režimy činnosti. Režim detekcie otrasov (vibrácií) dverí, okien, ľahkých priečok apod. hlási pokus o ich prekonanie hrubou silou. Režim detekcie náklonu môže zase indikovať nežiaducu manipuláciu s cenným predmetom.

 • JA-110F Zbernicový záplavový detektor

  JA-110F Zbernicový záplavový detektor

  Detektor slúži na detekciu zaplavenie priestorov (sklad, kúpeľňa, pivnica apod.) vodou. Túto informáciu odosiela do systému JABLOTRON 100 po zbernici.

 • JA-111TH Zbernicový detektor teploty

  JA-111TH Zbernicový detektor teploty

  Detektor priebežne monitoruje a odosiela informácie o teplote na Webovú samoobsluhu Jablotronu, kde je dostupné grafické zobrazenie za vybrané obdobie.

 • JA-151TH Bezdrôtový detektor teploty

  JA-151TH Bezdrôtový detektor teploty

  Detektor priebežne monitoruje a odosiela informácie o teplote na Webovú samoobsluhu Jablotronu, kde je dostupné grafické zobrazenie za vybrané obdobie. So systémom JABLOTRON 100 komunikuje bezdrôtovo.

 • JA-111ST Zbernicový kombinovaný detektor dymu a teploty

  JA-111ST Zbernicový kombinovaný detektor dymu a teploty

  Slúži na detekciu požiarneho nebezpečenstva v interiéri obytných alebo komerčných budov. Nie je určený pre inštaláciu do priemyselného prostredia. Detektor je napájaný zo zbernice ústredne (EN 54-7; EN 54-5).

 • JA-151ST Bezdrôtový kombinovaný detektor dymu a teploty

  JA-151ST Bezdrôtový kombinovaný detektor dymu a teploty

  Slúži na detekciu požiarneho nebezpečenstva v interiéri obytných alebo komerčných budov. Detektor je vhodný aj pre inštaláciu v autokaravanoch alebo mobilných domoch. Nie je vhodný pre inštaláciu do priemyselného prostredia.

 • JA-182M Neviditeľný bezdrôtový detektor otvorenia

  JA-182M Neviditeľný bezdrôtový detektor otvorenia

  Detektor JA-182M je určený na detekciu otvorenia okna (alebo dverí). „Neviditeľný“ magnetický detektor sa inštaluje do plastových okenných alebo dverných rámov a je preto úplne ukrytý.